piątek, 19 czerwca 2015

REGULAMIN SKLEPU...

REGULAMIN SKLEPU
1.PRZEDSIĘBIORCA, KONTAKT
Właścicielem i prowadzącym sklep internetowy, działający pod adresem www.fashionbutiquepl.blogspot.com jest FHU KAMILA WIEMAN z siedzibą w Poznaniu, os. Orła Białego 85/16 wpisana do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej, posiadająca NIP:782-212-31-75, REGON 302076156.
2.ZASADY DZIAŁANIA SKLEPU INTERNETOWEGO
FHU KAMILA WIEMANN prowadzi sprzedaż towarów poprzez zorganizowany sklep internetowy za pośrednictwem sieci Internet.
3.ZAMAWIANIE TOWARÓW
Zamówienia przyjmowane są poprzez stronę internetową www.fashionbutiquepl.blogspot.com. Towary w sklepie są szczegółowo oznaczone – na stronie znajdują się informacje o właściwościach towaru, cenie oraz materiale z jakiego został wykonany. Klient zamawiając towar dokonuje jego wyboru określając w szczególności jego rozmiar.
4.JAK KUPOWAĆ W SKLEPIE INTERNETOWYM
Po wybraniu przez Klienta towaru, należy wysłać link do wybranej rzeczy na e-maila fashionbutique.pl@wp.pl. W mailu zwrotnym przesłana zostanie informacja o dostępności towaru, dane do przelewu (podane też poniżej) oraz prośba o podanie danych do wysyłki.
5.CENY
Ceny na stronie podawane są w złotych polskich.
6.DOSTĘPNOŚĆ ZAMÓWIONYCH TOWARÓW
Wszystkie towary sprzedawane w sklepie internetowym są towarami dostępnymi. W wyjątkowych sytuacjach np. w przypadku równoczesnego złożenia zamówienia na ten sam towar przez kilku Klientów, może się zdarzyć, że towar będzie nie dostępny. W takiej sytuacji Klient zostanie poinformowany o braku możliwości złożenia zamówienia. W takim przypadku Klient zostanie poinformowany na adres e-mail o problemach z realizacją zamówienia i możliwych rozwiązaniach.
7.SPOSÓB DOSTAWY I CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA
Dostawy towaru realizowane są jedynie na terenie Polski. Towar zostanie wysłany do Klienta w ciągu maksymalnie 48 godzin od momentu prawidłowego złożenia i opłacenia zamówienia Dostarczaniem zamówień zajmuje się Poczta Polska lub PACZKOMATY INPOST – przewidywany czas dostawy to 3 dni robocze od dnia następującego po nadaniu przesyłki.
8.FORMY PŁATNOŚCI
FHU  KAMILA WIEMANN akceptuje przelewy tradycyjne, Klient otrzyma numer konta, na który należy dokonać wpłaty np. na poczcie lub przelewem elektronicznym. Dane do przelewu:
FHU KAMILA WIEMANN, OS. ORŁA BIAŁEGO 85/16, 61 – 251 POZNAŃ,
NR KONTA: 05 1020 4027 0000 1302 0921 0925 (PKO BP S.A.).
9.KOSZTY DOSTAWY
Koszt dostawy uzależniony jest od wybranego sposobu dostawy:
- w przypadku przesyłki listem poleconym ekonomicznym – 0,00PLN
- w przypadku przesyłki PACZKOMATEM – 8,00PLN
- inna forma przesyłki – forma i koszty ustalone indywidualnie.
10.ODSTĄPIENIE OD UMOWY
Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży towaru w terminie 14 dni. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient musi poinformować FHU KAMILA WIEMANN o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia – przesłanego pocztą lub e-mailem. Klient w momencie wyrażenia woli odstąpienia od umowy, otrzyma na e-maila formularz zwrotu towaru, który należy wypełnić. W przypadku odstąpienia od umowy FHU KAMILA WIEMANN zwraca Klientowi kwotę za zakupy. Zwrot płatności zostanie dokonany, po otrzymaniu zwrotu towaru, na wskazany w formularzu zwrotu rachunek bankowy. Klient jest zobowiązany ponieść koszty zwrotu rzeczy.
11.REKLAMACJE
Przedmiotem sprzedaży są produkty nowe, bez wad. Każda rzecz kupiona w sklepie internetowym może być reklamowana, zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu cywilnego. Reklamacje należy złożyć drogą pocztową, wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym (który Klient otrzyma e-mailem w momencie wyrażenia woli składania reklamacji) oraz oryginalnym paragonem zakupu towaru. FHU KAMILA WIEMANN rozpatrzy reklamację w terminie 14 dni i poinformuje Klienta o sposobie jej załatwienia.
12.POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Wszystkie przedmioty w sklepie są nowe z oryginalnymi metkami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Do każdego zakupionego towaru załączony jest paragon fiskalny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...